S Edou pracuji už mnoho let. Fotíme spolu převážně potraviny a sklo ve všech možných úhlech pohledu a v různých světelných atmosférách. Jako fotograf je pro mně zárukou dobře odvedeného řemesla, znalostí fines fotografie a kreativity na place. Přidanou hodnotou spolupráce je vždy dobrý mix muziky a kvalitní audio ve studiu.

Michaela Thomas
Creative Power
Butterflies & Hurricanes
DYNAMIC POWER OF PACKAGING AND BRAND DESIGN
michaela.thomas@bandh.cz
Tel: 603 262 646

* * *
Spolupráce s panem Jahelkou byla pro naši agenturu přínosem a hlavně velmi pracovně-příjemným dnem. Myslím z pohledu pochopení zadání, flexibility, přístupu, ochoty posunout koncept dále a rovněž profesionálního výsledku. Toho si ceníme my jako agentura, která zadává a očekává profesionalitu, kterou jsme u pana Jahelky nalezli.

Ing. Denisa Jindřichová
Client services director
LemonSolution s.r.o.
tel.: + 420 242 482 758
e-mail: djindrichova@lemonsolution.com

* * *

Uživatel Ivana Siska doporučil vaši práci na pozici Owner ve společnosti Jahelka Photography & multimedia.
Dear Jahelka,
I’ve written this recommendation of your work to share with other LinkedIn users.
Details of the Recommendation: “Jahelka is an excellent photography; creative, professional, and personable. The results speak for themselves! What a delight!”
Service Category: Photographer
Year first hired: 1990 (hired more than once)
Top Qualities: Great Results, Expert, High Integrity

* * *

ED je jedním z prvních fotografů, se kterými jsem měla možnost spolupracovat. Člověk s jasnou přestavou, stanoveným cílem a profesionálním přístupem.

Lenka Čečilová – modelka
lenka.cecilova@seznam.cz

* * *

BTL – Zdravotní technika a.s.
Dobrý den,
Rádi bychom Vám tímto poděkovali za proškolení
na téma “Základy fotografování.” V rámci propagace našich medicínských přístrojů velmi často používáme jako prodejní argument fotky před a po aplikaci terapie na lidskou tkáň pomocí určité technologie. V rámci lítého celosvětového konkurenčního boje je kvalita těchto fotografií velmi důležitá. Na základě zkušeností získaných od Vás dokážeme lépe demonstrovat účinky námi vyráběných technologií průkazně, efektivně a věrohodně. Velmi nám to pomáhá získávat nové klienty.
S pozdravem
Ivo Daněk
Business Development
______________________
BTL
Tel. +420 220 517 012
Mob. +420 775 384 400
www.btlaesthetics.com, danek.ivo@btlnet.com

* * *

Filip Tureček. fotograf / fotopátračka.cz 
Eduard se mě, coby zapáleného amatéra, ujal a během individuálního workshopu se mi snažil předat zkušenosti práce v ateliéru (tedy zejména se světly) i práce s modelkou. Pojal to pečlivě, proběhly jak teoretické úvody, tak i praktické části cvičení, na které se coby lektor připravil, a to všechno nad moje očekávání. Takže ho mohu zodpovědně doporučit coby vstřícného, trpělivého a pečlivého lektora.

Filip

* * *

ing. Denisa Jindřichová/Lemonsolution s.r.o.
“S Eduardem je radost pracovat, vždy je flexibilní, zapálený pro věc a co je naprosto nepřekonatelné nad problémy nesedíme, ale rovnou nacházíme nespočet lepších řešení, která ihned realizujeme:-))) Vždy se velmi těším, ale i celý LemonSolution tým, na spolupráci s ním.

Cooperation with Edward is always big pleasure, he is flexible, enthusiastic and what is absolutely insurmountable we don´t sit over the problems, but immediately find countless better solutions and immediately implement them :-) )) Always look forward, but the whole team LemonSolution, cooperation with him.”

www.lemonsolution.com

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License. Terms and conditions beyond the scope of this license may be available at jahelka.info.