Rád bych rozšířil své portfolio o reportážní svatební fotografie. Nabízím nafotografování průběhu svatby zdarma. Uhradíte pouze náklady na realizaci fotografování. Fotografie použiji k propagaci svých služeb na internetu a letáčcích. Svatby by se mělo zůčastnit nejméně 20 hostů a měla by se odehrávat v hezkém, nejlépe reprezentativním prostředí. Ženich a nevěsta by měli mít zájem spolupracovat také na hezkých a zajímavých stylizovaných fotografiích.

Reportáž bude zahrnovat přípravy, obřad a hostiny. Případně také části večerní oslavy svatby. Fotografie dodám na CD. Požaduji pouze úhradu zvětšenin, tisku fotoknihy a cestovních výdajů.

Ostatní detatily spolupráce dohodneme osobně. Preferuji nejbližší termín, nejpozději do konce července 2012. Nabídku ke spolupráci zašlete prosím na adresu produkce@jahelka.cz. Ze zaslaných nabídek vyberu nejvhodnější, které oslovím. Přiložením portrétů budoucích novomanželů zvýšíte jejich šanci.

 

Poznámka k fotografiím, které zde vidíte:
Fotografie převážně mé dcery jsou ze svatby našich přátel. Byli jsme pozváni celá rodina jako hosté. Protože jsem si zrovna koupil nový objektiv (Carl Zeiss DISTAGON 2,8/25), využil jsem svatbu jako příležitost ho vyzkoušet. A fotografování mě tak bavilo, že jsem se rozhodl k fotografování svateb zase po mnoha letech vrátit. Proto si také vytvářím nové portfolio svatebních fotografií.

 

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License. Terms and conditions beyond the scope of this license may be available at jahelka.info.

1 komentář

  1. Ty děti vypadají kouzelně.