Klient: Temperance s.r.o.
Produkt: kosmetika Charmzone
Použití: katalog, inzerce, plakáty

Pro společnost Temperance jsem realizoval fotografie pro několik katalogů. Je to vždy zajímavá práce a pokaždé se snažím vymyslet něco nového. Ředitelka společnosti, Eliška Weselá, mi nechala volnou ruku. Pouze jsme se dohodli , které výrobky musí být v kompozici i s obalem, ve kterém se prodávají.
Základní inspirací pro kompozice a barevné ladění byl původ kosmetiky. Kosmetika Charmzone se vyrábí v Jižní Korei. Pojetí odpovídá i tomu, že se jedná o kosmetiku vyšší cenové kategorie, určenou pro ženy od 25 let výše.
Jednotlivé kompozice jsem realizoval tak, abych v postprodukci řešil pouze lokální opravy. Díky tomu zůstanou přirozené odlesky, proporce a perspektiva. Fotografie pak nevypadá jako koláž. Časem přidám do BACKSTAGE galerii s ukázkami před a po postprodukci.

Těším se na vaše postřehy.

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License. Terms and conditions beyond the scope of this license may be available at jahelka.info.