02. Září 2012 · 1 comment · Categories: EJHLE

Fotografováním svateb jsem se živil před mnoha lety, když jsem pracoval ještě ve Fotografii Praha v.d.  jako fotoreportér. Kromě svateb jsem také fotografoval maturitní plesy, promoce a jiné společenské události a oslavy.
Po roce 89 byla pobočka reportáží zrušena. Začal jsem se naplno věnovat studiové a reklamní fotografii. Tomu, co mě už na škole bavilo a přitahovalo nejvíc. Potkal jsem při tom mnoho zajímavých lidí a pracoval a stále pracuji pro řadu významných klientů. Reportáži jsem se věnoval okrajově.
Změnilo se to před čtyřmi roky, když jsem se  stal tátou. Jak jinak.
Když byly Viktorce asi dva roky pozvali nás kamarádi na svou svatbu. Viktorka dostala krásné šatičky. Vzal jsem foťák abych udělal pár fotek na památku.
Ani nevím jak se to seběhlo a fotil jsem kromě Viktorky také ženicha a nevěstu. Po mnoha letech jsem fotil svatbu. A opravdu mě to bavilo. Začal jsem se o svatební fotografování víc zajímat. Zjistil jsem, že to je velmi zajímavý a náročný obor fotografování. Současné možnosti techniky a šikovnost svatebních fotografů naprosto změnili způsob, jakým se dnes svatby fotografují. Lákalo mě to čím dál víc. Začal jsem vše připravovat tak, abych se do fotografování svateb mohl pustit naplno.
Rád bych zde co nejdříve naplnil galerii dalšími krásnými fotografiemi. Proto máte zatím možnost využít zaváděcí ceny na mé služby.
A ještě jedna nabídka: zaregistrujte se k odběru novinek na www.svatebnireportaze.cz a obdržíte
osobní kód na slevu 1 000,- korun z ceny za devíti nebo dvanáctihodinové fotografování.

 

 

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License. Terms and conditions beyond the scope of this license may be available at jahelka.info.

1 komentář

  1. Focení svateb mám taky ráda, sice je to náročnější obor fotografie, ale baví mě zachycovat tyto úžasné momenty.